GÜLÜM NAKLİYAT

Fabellas oui

GÜLÜM MAKLİYAT, K1 - K3 TAŞIMACILIK YETKİ BELGELİ, ŞEHİRİÇİ VE ŞEHİRLERARASI TAŞIMACILIK YETKİ BELGESİNE SAHİP BİR FİRMADIR.

FİRMA BİLGİLERİMİZ:


FİRMA ÜNVANI: GÜLÜM NAKLİYAT

FİRMA YETKİLİSİ: MUZAFFER GÜÇLÜ

FİRMA TELEFONU: 0312 252 51 71 - Gsm1: 0505 693 79 42 - Gsm2: 0535 405 75 79

Gülüm Nakliyat - Taşımacılık, 1998 yılında Muzaffer Güçlü tarafından, Ankara'da eşya ve yük taşımacılığı sektöründe faaliyet göstermek amacıyla, kurulmuştur. Kısa sürede Ankara ve çevre illerde faaliyetlerini artıran Gülüm Nakliyat; Ankara'nın tanınan ve bilinen Firmalarından olmuştur. Gülüm Nakliyat - Taşımacılık; Asansörlü, sigortalı ve ambalajlı taşımalık hizmetleri ve kapalı kasa araç filosuyla taşımacılık hizmetlerini sürdürmektedir.

Evdeneve ve Şehirden şehire taşımacılık hizmetlerinin yanında asansörlü taşımacılık hizmetlerini de vermektedir. Bütün hizmetlerimizi yerine getirirken kanun ve yönetmelik şartları ile sözleşme taahhütlerimize uygun hizmet veriyoruz. Etik kurallara uygun davranıyoruz. Onlarca resmi kurum, özel kuruluş, fabrika ve şirket referansı olan Firmamız; Yeni ve bakımlı araçlarıyla, yetkin personeliyle, günden güne, hizmet kalitesini artırmaktadır. Firmamız K1; Şehiriçi Eşya Taşımacılık Yetki Belgesi ve K3; Şehirlerarası Eşya Taşımacılık Yetki Belgesi sahibidir.

ANA HİZMETLERİMİZ:

    • EVDENEVE EŞYA TAŞIMACILIK
    • ŞEHİRDEN ŞEHİRE EŞYA TAŞIMACILIK
    • ASANSÖRLÜ EŞYA TAŞIMACILIK
    • SİGORTALI VE AMBALAJLI EŞYA TAŞIMACILIK

HİZMET KAPSAMI:

GÜLÜM MAKLİYAT; Türkiye'nin her tarafına, kapalı kasa araçlarıyla, evdeneve eşya ve yük taşımacılığı yapmaktadır.
Ankara merkezli olan Firmamız; Edirneden - Kars'a tüm şehirlerimizde hizmetlerini sürdürmektedir.